Selim Acar
Chairman of Executive Board
Acarsan Holding

I have always aimed to reach the best and highest levels since I started my career in 1977. A part from our own work field, we have been proggressing in various sectors which have the potantiel of important upgrowth by being loyal to our goals.

Our Company which is departing from the concepts of trust and guarantee has been one of the leader institution of industry with the approaches of attaching importance to custumer demands, becoming a brand and current sense of manufacturing.

We are going forward by adopting innovation which is the sustainable milestone of success day by day. Along with taking sound steps on this path, we have been maintaining our achievements by taking courage from our partners, employees and customers by giving importance to manufacturing and technology since 1977.

We have been growing steadily. We will continue to move on in accordance with our main principles without giving up our basic values. We have been acting with the vision of leadership in the sectors and countries where we have been performing since the first day our company was founded.
We are going on with attitudes of honesty, principles, ethics, responsibility and sensitive to environment as we did in the past and we are trying to transfer this understanding from one generation to other generation.

Halit Acar
General Manager / Member Of Board
Universal Acarsan

Değerli Paydaşlarımız, Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız, Acarsan Holding olarak pek çok farklı sektörde olduğu gibi inşaat ve yapı sektöründe de değişmez kurumsal değerlerimizin ışığında emin adımlarla ilerliyoruz. Universal Acarsan çatısı altında yurt içi ve yurt dışında kusursuz projeler yaratıyor ve hayallerin ötesinde, üstün kaliteli yaşam alanları ve tesisler sunuyoruz.

Özveri ve azimle çalışan büyük ekibimizle birlikte, yurt dışında gerçekleştirdiğimiz tam donanımlı hastane projeleri sayesinde, zaman ve mekan ayırt etmeksizin her toplumun sağlık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilmesini ve yüksek teknoloji ile tüm süreçlerin kolaylaştırılmasını hedefliyoruz. A’dan Z’ye her detayını üstlendiğimiz bu özel projeler ile uzmanlığımızın ve mükemmelik anlayışımızın altını çiziyor ve her zaman daha iyisini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Bitmek bilmeyen azmimiz ve kararlılığımızın simgesi olan Iconova projemiz ile ulusal platformlarda ve Gaziantep’te birçok ödüle layık görülmenin gururunu yaşıyoruz. Iconova’nın modern mimarisi ile Gaziantep’in yeni yüzü olmayı hedefliyoruz. Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak çağdaş, çevreye duyarlı, güvenli ve akıllı yaşam alanları planlıyoruz.

Kurumsal değerlerimizden taviz vermeden; hayallerimizi inanç, kararlılık, motivasyon ve başarma azmimizle sentezleyip refah düzeyi yüksek yaşam alanlarına imza atıyoruz.

Tüm projelerimizde amacımıza ulaşmak için kurumsal çizgi ve değerlerimizin kılavuzluğunda doğru bildiğimiz yolda ilerledik ve ilerleyeceğiz. Holdingimizi yıllardır emek ve katkılarıyla birçok başarıya taşıyan çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize ve desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlara bizimle dayanışma içerisinde ilerledikleri için teşekkürü borç biliriz.